GÜZELBAHÇE DAYLUX SERVİSİ

Güzelbahçe Daylux Servisi

Güzelbahçe Daylux Servisi

Firmamız SEOH.COM.TR  Güzelbahçe Daylux Servis hizmeti vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ile güler yüzlü genç dinamik kadromuz her gün sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için kendini geliştirmekte, Yenilenen tüm güncel teknolojileri takip etmekteyiz. Müşterilerimizin memnun kalması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle Hedefimiz sadece bir kerelik değil, yıllar boyu sürecek bir dostluk kazanmaktır.


Kısaca Güzelbahçe Daylux Servisi hizmetimizden söz etmek gerekirse, Güzelbahçe bölgesindeki Tüm Daylux beyaz eşya ürünlerinin servis hizmetini orjinal parçalar için 1 yıl garantili olarak vermekteyiz. 

Güzelbahçe Daylux Servisi 0541 428 7828 numaralı çağrı merkezini aradığınızda sizi güler yüzlü çağrı merkezi ekibimiz karşılayacaktır. Normal mesai saatlerimiz 8:00 ile 20:00 arasındadır. Fakat ACİL durumlarda 7 x 24 bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizde ve bize bağlı tüm servislerde Nöbetçi servis elemanımız size yardımcı olacaktır. 

İlk yapılması gereken arızalı ürün ile ilgili telefonda teknik ekibimize detaylı bilgi vermelisiniz. Gerekirse 0541 428 7828 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ürünün görüntüsünü gönderebilirsiniz. Bazı arızalar telefon yönlendirmesi ile kolayca çözülebiliyor. Sorunun telefonda çözülemediği durumlarda gezici servis ekibine yönlendirme yapılacaktır. 

Sizden alınan ön bilgiye göre gezici ekip olası yedek parçaları temin edip gelmelidir. Gezici ekibin size ulaşma süresi duruma göre farklılık gösterir. Fakat genellikle trafik durumuna göre 2 saat içeresinde ilk müdahale yapılır. 

Yerinde servis arızayı bulduktan sonra size bilgi verecektir. Yerinde tamir imkânı var ise hemen tamir eder. Eğer tamir süresi uzun yada taşınamaz teknik ekipman gerektiriyor ise cihazınız servis merkezine taşınır. 

Maliyetlendirme konusunda da içiniz rahat olsun.
Yedek parçanın orjinal yada muadil ürün kullanılması tamamen sizin tercihinize bağlıdır. İki ürün içinde Güzelbahçe Daylux Servisi elemanlarımızdan yada çağrı merkezimizden teklif alabilirsiniz. 

İş modeli olarak kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sunmayı benimsemiş olan firmamımz, sizlere daha iyi hizmet verebilemk için geniş bir orjinal yedek parça stoğu bulundurmaktadır. Bu da önemli bir hız sağlamaktadır.

Saygılarımızla 

Güzelbahçe Daylux Servisi SEOH.COM.TR
7/24 Çağrı Merkezi

0850 775 18 18